Doneren

ONTMOET ONZE NIEUWE TEAMLEDEN

Een van de meest cruciale dingen in kerkplanting is het vinden van de juiste mensen. Een ‘huis van vrede’ waar God wil dat je start (Luk. 10:5-6). Maar ook iemand die de kerk kan leiden, tijdelijk of permanent (Han. 16:1-3). De Heilige Geest heeft voor twee van de nieuwe gemeentes mensen geregeld!

Ruben en Elin zochten in 2019 al contact. Ze woonden toen nog in Nijmegen, maar voelden dat ze iets met ons moesten gaan doen in kerkplanting. Zonder te weten dat we daar de kerk gingen leiden, verhuisden ze het jaar erop naar Deventer. Nu helemaal thuis in ons apostolisch team en onze kerkfamilie!

Ruben en Elin zochten in 2019 al contact. Ze woonden toen nog in Nijmegen, maar voelden dat ze iets met ons moesten gaan doen in kerkplanting. Zonder te weten dat we daar de kerk gingen leiden, verhuisden ze het jaar erop naar Deventer. Nu helemaal thuis in ons apostolisch team en onze kerkfamilie!

Wij zijn Ruben en Elin van Beek, trotse ouders van vijf jonge kinderen.👪 In het dagelijks leven werkt Ruben als ondernemer binnen de klantenservice branch en Elin doet de administratie voor het bedrijf. Ons verhaal is in Zweden🇸🇪 begonnen waar we elkaar op de bijbelschool hebben ontmoet, maar na 8 jaar riep God ons naar Nederland.🇳🇱 Door God’s bijzondere leiding zijn we uiteindelijk in Deventer belandt🚀 en hebben we het voorrecht om mee te bouwen in Leef! Deventer. Sinds begin 2023 doen wij ook met liefde en passie mee in het avontuur om de pionierskerk Leef! Raalte op te starten met een heel mooi team enthousiaste mensen. Ons verlangen is om deze gemeente te zien ☘️bloeien en groeien🌾 in God’s liefde en dat er een opwekking van Zijn Geest plaats mag vinden in de harten van alle Raaltenaren!🙌🏻

Leon en Nicolette waren voorgangers, en kwamen nadat hun gemeente stopte ook bij ons in LEEF! Deventer. Nicolette had als tiener al in een seminar van Nathalie (op de Herstelweek, nu Heart2Heart) over partnerkeuze besloten noooooit voor minder dan met een vurige man van God genoegen te nemen. Jaren later mogen we nu als koppel samenwerken.

Wij zijn Léon en Nicolette Tibboel, ouders van Joël en Samuël. In het dagelijks leven werkt Léon als programma leider voor het Coa en Nicolette als gezinshulpverlener. Sinds mei 2023 zijn we gevraagd mee te dienen met LEEF! Enschede en de rol van teamleiders op ons te nemen. Samen met een mooi team mogen we deze mooie gemeente opbouwen.🏗️🏗️ We verlangen naar een gemeente vol.van Gods kracht🔥, dat de aanwezigheid van God☁️☁️ zichtbaar en voelbaar mag zijn en dat we een huis vol aanbidding mogen zijn.🙌🙌